تیم رهبری

مهندس اکبر عربی (مدیر عامل)

شرکت کیمیا کاشت اطباء یکی از واحد های صنعتی برتر کشورمان است که توانست با دانش بومی و جوانان متخصص ایران برای اولین بار در کشور به تکنولوژی تولید ایمپلنت های دندانی دست پیدا کند . کیفیت بالای محصولات و قیمت مناسب آن در رقابت با نمونه های خارجی توانسته است دندانپزشکان و مردم عزیز را برای خرید این کالای ایرانی و بالا بردن سطح سلامت بهداشت دهان و دندان تشویق کند.

مهندس سعید عربی ( مدیر کارخانه)

این شرکت با سرمایه گذاری در بخش های مختلف قادر به تولید محصولات با کیفیت بالا در مقیاس استاندارد های جهانی با بکار گیری تجهیزات و ماشین آلات مدرن شده است. این مهم موجب ایجاد رابطه مناسب میان این مجموعه خدوم و دندانپزشکان محترم گردیده است.

دکتر یوسف جانباز( مدیر آموزش علمی و ریاست دپارتمان تحقیقاتی هیستولوژیک)

برگزاری دوره های کوتاه مدت دو روزه که با برنامه از پیش طراحی شده  در تمام استانها  به شکل روتین اجرا میشود.  برنامه های میان مدت شامل  آموزش پایه ایمپلنت های دندانی  و برنامه های دراز مدت  شامل کورس ایمپلنت پیشرفته همراه با ارائه  گواهینامه علمی و معتبر.

دکتر عدنان سبحانی (مدیر تحقیق و توسعه)

در واحد R&D تعیین جنس محصولات¸ شیوه ارزیابی و کنترل هر یک از مراحل ساخت ایمپلنت شامل ماشینکاری¸ سند بلاست ¸ اچینگ ¸ استریلیزاسیون و غیره با تکیه بر تجهیزات و فناوری های روز و استاندارد های بین المللی انجام می شود.

مهندس هادی طوسی پناه ( مدیر امور قراردادها)

جمع آوری بررسی و تنظیم اطلاعات جهت تهیه و تدوین لوایح قانونی ¸ طرح تصویب نامه ها ¸تهیه متن قرارداد های منعقده  داخلی و خارجی و تهیه دستور جلسه و صورتجلسات وارسال طرح ها و مصوبات به مراجع و ارگان های مربوطه

مهندس کیمیا عربی ( مدیر بازرگانی و فروش)

در جهت سرویس دهی هرچه بهتر و سریع تر به پزشکان سراسر کشور در هر استان اقدام به برقراری نمایندگی فروش محصولات خود کرده و ارسال انواع محصولات طبق سفارش دندانپزشکان محترم در کمتر از ۴۸ ساعت بوده و قابلیت تعویض سایز و Life Time Guarantee از ویژگی های منحصر به فرد این شرکت است.

 مهندس نادیا حیدریان( مدیر برنامه ریزی )

هدایت و جهت دهی به کلیه فعالیتهای  تولیدو هدایت پرسنل و نیروهای تابعه به منظور تحقق  اهداف شرکت ¸  نظارت و  پیگیری گزارش های روزانه تولید و پیگیری عدم تطابق .نهایی  سازی و صحه گذاری برآورد  منابع زمانی  ¸نیروی انسانی¸ زمان ¸موارد مورد نیاز برای تولید محصولات.