معرفی شرکت و کارخانه

شرکت دانش بنیان کیمیا کاشت اطبابه عنوان تنها تولید کننده ایمپلنت های دندانی در ایران فعالیت خود را در پنجم فروردین ماه سال ۱۳۹۶ به فرمان ریاست محترم جمهوری و با حضور وزرای محترم بهداشت،درمان و آموزش پزشکی و صنعت ،معدن و تجارت آغاز کرد.
این شرکت با بهره گیری از دانش علمی جوانان این مرز و بوم و کسب فناوری های نوین و بر اساس استاندارد ها و معیار های بین المللی گامی بلند را در بومی سازی ساخت ایمپلنت های دندانی و بالا بردن سطح سلامت و بهداشت دهان و دندان کشور برداشته است.
این شرکت با استفاده از دانش روز، نیروی انسانی مجرب و متخصص،بهترین تجهیزات و ماشین آلات CNCسوئیسی و بکارگیری بیومتریال از جنس تیتانیوم های گرید ۴ و ۵ پزشکی توانسته است انواع محصولات فیکسچر،قطعات پروتزی،لابراتواری و کیت های جراحی با تنوع بیش از ۱۹۸ محصول را روانه بازار سلامت کشور عزیزمان نماید.
قیمت مناسب و کیفیت بالای محصولات رقیبی مهم برای واردات محصولات مشابه خارحی بوده به طوریکه از خروج ارز از کشور به میزان ۲ میلیون دلار در سال جلوگیری میکند.
توسعه نظام سلامت و رونق حوزه تجهیزات پزشکی کشور به عنوان یکی از اولویت های این حوزه از اهداف شرکت دانش بنیان کیمیا کاشت اطبا بوده است که با همراهی نیرو های متخصص و دلسوز توانسته است گامی بلنند را برای پیشبرد آن بردارد.